najtanszepalety.pl - O firmie
www.najtanszepalety.pl
Najtańsze palety


O firmie

Nasza Firma powstała pod marką INTER-COURIERS z myślą o Przedsiębiorcach korzystających z usług kurierskich lokalnych, krajowych oraz zagranicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zebranemu podczas pracy w branży kurierskiej (m.in. przy tworzeniu jednej z ogólnopolskich firm kurierskich), a także współpracy z większością tych firm z perspektywy Klienta, poznaliśmy wszystkie zalety oraz wady firm kurierskich obecnych na rynku Polskim.

Wraz rozwojem naszej firmy oraz zapotrzebowaniem takiego serwisu wśród Klientów powstał serwis najtanszepalety.pl, oferujący możliwość nadawania pojedynczych palet zarówno firmom jak i osobom prywatnym.

Klientom biznesowym z określoną, stałą ilością przesyłek chcemy zaproponować pośrednictwo w wyborze oraz obsłudze wybranej firmy kurierskiej, tworząc ofertę indywidualnie dobraną do potrzeb Państwa Firmy w oparciu o jak najwyższą jakość doręczeń, przy zachowaniu jak najniższej ceny.

Zapewniamy:

  1. wybór najlepszej, najtańszej i najbardziej przejrzystej oferty dla Państwa Firmy
  2. najwyższy poziom obsługi Klienta (udostępniamy kontakt do opiekunów Klienta Kluczowego we współpracujących z nami firmach kurierskich oraz w każdej chwili oferujemy dodatkową pomoc naszego Biura Obsługi Klienta)
  3. system do obsługi przesyłek wybranej firmy kurierskiej
  4. rozliczenia bezgotówkowe (po podpisaniu umowy o świadczenie usług przewozowych oraz kurierskich)
  5. uczciwe i rzetelne podejście do każdego Klienta (z naszą firmą czy wysyłacie Państwo 10 paczek miesięcznie, czy tysiąc, będziecie obsłużeni z najwyższą uwagą i starannością)