Autoczęści

W związku z dużym zainteresowaniem Klientów wysyłką części samochodowych, w tym w szczególności używanych silników samochodowych, uprzejmie informujemy, iż nie ma możliwości ich wysyłki w firmach FedEx, Poczta-Polska (Patron Service), DPD, Geis (Economic Pallet). Reszta firm dokonuje ich przewozu (AMBRO EXPRESS nawet specjalizuje się w transporcie części samochodowych) - prosimy jednak pamiętać, iż sposób zapakowania silnika na palecie nie może budzić najmniejszych wątpliwości u kuriera odbierającego przesyłkę, co do sposobu jego zabezpieczenia przed możliwością wylania się płynów, czy zsunięcia z palety. Bezpieczne opakowanie takiej palety to co najmniej:

Odmowa przyjęcia przesyłki do transportu przez kuriera odbierającego spowoduje naliczenie ze strony naszej firmy, tak jak za usługę nieuzasadniony podjazd kuriera, zgodnie z cennikiem usług.

 Przesyłki kurierskie

INTER-COURIERS
ul. Puławska 116/18
02-620 Warszawa
NIP:5213280701

Tagi: Tanie przesyłki paletowe, tani kurier paletowy, przesyłka paletowa, paleta kurierska, paleta kurierem, usługi paletowe, usługi spedycyjne, cennik paletowy, cennik drobnicowy, przesyłki drobnicowe

Przesyłki paletowe dla firm

Proszę czekać...
Tak?
 
Close