Formularze kontaktuAby anulować zlecenie skorzystaj z poniższego formularza. Zlecenie zostanie anulowane w danej firmie kurierskiej do 1h w godzinach pracy naszej firmy. Zwrot środków nastąpi zgodnie z dyspozycją po pełnej weryfikacji zlecenia z firmą kurierską. W przypadku zwrotu na konto użytkownika w serwisie ok. 2-3 dni, w przypadku zwrotu na konto bankowe z którego realizowana była wpłata do 14 dni, jednak w przypadku otrzymania faktury korygującej, zwrot środków nastąpi po potwierdzeniu jej otrzymania na adres faktury@inter-couriers.pl. W wyjątkowych okolicznościach takich jak np. błąd w adresie, zmiana firmy kurierskiej, po indywidualnym rozpatrzeniu sprawy, zwrot na konto użytkownika może zostać dokonany natychmiastowo.

Zwrot wpłaty na konto z którego przelewany były środki do dotpay
Zwrot wpłaty na konto użytkownika prepaid*

* Jeśli zleciłeś przesyłkę bez rejestracji konta w serwisie, zarejestruj najpierw konto, a w oknie uwagi dodatkowe podaj adres e-mail na który zostało konto zarejestrowane.
Przypominamy, iż koszt anulacji zlecenia z winy Klienta, bez próby odbioru przesyłki przez firmę kurierską, na konto z którego realizowana była wpłata do DOTPAY wynosi 20,00 zł brutto. W przypadku anulacji zlecenia z winy Klienta, bez próby odbioru przesyłki przez firmę kurierską, na konto prepaid w naszym serwisie do ponownego wykorzystania na nowe przesyłki, powoduje iż usługa jest w tym przypadku darmowa (0,00 zł). Jeśli powodem anulacji jest nie odebranie przesyłki w terminie z winy firmy kurierskiej lub naszej , mimo, iż deklarowany termin odbioru nie jest terminem gwarantowanym w żadnej z firm z którą współpracujemy, proszę opisz sytuację w opcji uwagi dodatkowe - do każdej sprawy podejdziemy indywidualnie i poinformujemy Cię poprzez wiadomość e-mail, czy dana opłata zostanie anulowana, czy nie.


Przesyłki kurierskie

INTER-COURIERS
ul. Puławska 116/18
02-620 Warszawa
NIP:1132308014

Tagi: Tanie przesyłki paletowe, tani kurier paletowy, przesyłka paletowa, paleta kurierska, paleta kurierem, usługi paletowe, usługi spedycyjne, cennik paletowy, cennik drobnicowy, przesyłki drobnicowe

Przesyłki paletowe dla firm

Proszę czekać...
Tak?
 
Close